Już w najbliższą środę, 22.05.2024 r. mamy przyjemność zaprosić Państwa na trzecie z naszych cyklicznych spotkań z winem i wokoło wina!
Raz w miesiącu nasi sommelierzy zapraszają wyjątkowego gościa, który selekcjonuje dla Państwa nietuzinkowe butelki, unikalne na skalę kraju, których można spróbować podczas kolacji w KLONN. Są to pozycje niedostępne już na rynku, wybitne roczniki oraz niszowe etykiety. To niespotykana okazja zarówno do spróbowania czegoś nowego, jak i do sentymentalnych powrotów do ulubionego wina.
Tym razem naszym gościem będzie Andrii Varchenko, który doświadczenie zdobywał w Kieliszkach na Próżnej, gdzie zakochał się w winie do tego stopnia, że poświęcił się mu bez reszty. Szybko objął stanowisko head sommeliera w odznaczonej gwiazdką Michelin restauracji Nuta*. Obecnie współpracuje z cenionym importerem win Enoterra Polska. Jak sam powtarza: „moim celem jest obdarować gości najjaśniejszymi doznaniami smakowymi, które długo pozostaną w ich pamięci, tworząc niepowtarzalną atmosferę radości”. My jesteśmy przekonani, że tak właśnie będzie na naszym POP UPie.
Zapowiada się wyjątkowy wieczór pełen wrażeń – zarówno w kieliszkach, jak i podczas inspirujących rozmów.
Koniecznie zapiszcie to wydarzenie w swoich kalendarzach.
Zapraszamy do rezerwowania stolików!

https://klonn.pl/klonn-on/
rezerwacje@klonn.pl
+48 22 100 63 63