O nas

Położony przy Zamku Ujazdowskim KLONN to zielona oaza w centrum stolicy, która zimą zamienia się przytulny ogród zimowy. Inspiracją dla stworzenia miejsca stał się 200-letni pomnik przyrody rosnący w ogrodzie restauracji. Tak samo jak on KLONN jest miejscem organicznie wrośniętym w tkankę miejską.

KLONN aktywnie uczestniczy w życiu kulinarnym i artystycznym Warszawy. Kusi swobodną atmosferą, zachęca do wspólnego spędzania czasu i zapuszczenia korzeni w tym wyjątkowym miejscu.

To idealne miejsce do zorganizowania przyjęcia okolicznościowego, spotkania biznesowego czy spędzenia czasu w gronie najbliższych.

Wyróżnia nas miłość do wyśmienitej kuchni, profesjonalizm przemieszany z luzem oraz indywidualne podejście do potrzeb każdego z gości.

Dlaczego warto odwiedzić KLONN?

Indywidualne podejście do gościa

Profesjonalizm zmieszany z unikalnym luzem doświadczonego zespołu umożliwia zaspokojenie potrzeb najbardziej wymagających klientów. 

Wyjątkowa przestrzeń, ogromny ogród

Wspaniała lokalizacja- samo centrum Warszawy, otwiera możliwości tworzenia wyjątkowych wydarzeń i okazji do celebracji życia.

Jedyna taka  karta win

Karta win to ponad 200 starannie wyselekcjonowanych pozycji win. Jest stworzona przez sommeliera KLONNU tak, aby każdy gość mógł wybrać coś dla siebie zarówno z butelek, jak i selekcji na kieliszki. 

Opinie o Restauracji Klonn

Bardzo klimatyczne miejsce z pysznym jedzeniem i przemiłą obsługą. Comber jagnięcy to była prawdziwa uczta dla podniebienia. Jeśli ktoś lubi kuchnie włoska to warto również pytać o makarony dnia
Artur Marcinkowski

Świetne miejsce, byliśmy pierwszy raz z polecenia i się nie zawiedliśmy. Piękny wystrój i zabudownany zewnętrzny taras. Obsługa z najwyższej półki - wie co robi, jedzenie - przepyszne, tatar i kaczka najwyższych lotów 😉
Super oferta koktajli, plus za barmanke która doradziła nam przy stoliku podczas wyboru. Z pewnością wrócimy.
Mateusz Malc

przepyszne jedzenie, cudowne klimatyczne wnętrza, a do tego bardzo sympatyczna obsługa! Byłam kilka razy i wrócę jeszcze na pewno! 10/10!
Oliwia Sadowska

Restauracja Klonn
Jazdów 1B, 00-467
Warszawa

restauracja@klonn.pl
+48 22 100 63 63
Godziny otwarcia:

wt - pt - 17:00 - 22:00
sb - 12:00 - 00:00
nd - 12:00 - 20:00

Polityka Prywatności
heart